Kljub slabemu vremenu je motozbor uspel. Družba je bila odlična zabava pa tudi nepozabna.
Več utrinkov pa v foto galeriji:
Kljub slabemu vremenu je motozbor uspel. Družba je bila odlična zabava pa tudi nepozabna.
Več utrinkov pa v foto galeriji:
Pricakujemo redno javljanje ekipe, ki se potepa po Ameriki. Fotografije bodo redno objavljenje tukaj, ce bodo kaj napisali pa tudi super:
Motoristi in ljubitelji motorjev
Vabljeni na 16. mednarodno srečanje motoristov MK Kurent.
Ta vikend na obisku pri MK Panthers-ih. Tokrat na novi in zelo dobri lokaciji,….jezero Farovec pri Slovenski Bistrici.
V Ljutomeru se je odvijal 10. motozbor, pod organizacijo MK Samorogi. Za dobro vzdušje so poskrbeli 500metrov in DrugoDugme. PS: pa tudi pir je naredil svoj čar 😉
Tokrat nas je pot peljala na sosednjo Hrvaško. Obiskali smo motozbor MK Neandertal iz Krapine. Kljub slabemu vremenu (beri toča) je bila vožnja in pa druženje prav prijetno. Najbol pogumen si je celo postavil šotor, ostali pa smo se odpeljali novim zmagam nasproti.
Takšen sprejem kod smo ga tam prejeli prejšnje leto, je bil povod da se je kar nekaj članov našega kluba ponovno odpravilo v Majilovac
No, tudi ostali člani nismo počivali. Kar nekaj se nas je zbralo, ki smo vikend preživeli pri “ormožancih”.
V Umagu v kampu Stella Maris se je že devetič zapored odvijal motozbor pod organizacijo moto kluba MK Stari Rokeri.
V prekmurju je zopet grmelo. Moto klub MK Gronska Strjla je organiziral že 10. Biker Days, katerega se je udeležilo ogromno motoristov iz slovenije in tujine. Seveda tudi Kurenti nismo manjkali.